Triple Frontier Filminin Yeni Fragmanı Yayında

Triple Frontier Filminin Yeni Fragmanı Yayında

  Mart 7, 2019

  16 Okunma

Başrollerinde Ben Affleck, Oscar Isaac ve Charlie Hunnam’ın yer aldığı aksiyon filminden yeni özel klip geldi.13 Mart tarihinde, Netflix dijital platformu üzerinden izleyicisiyle buluşacak olan Triple Frontier’ın sürükleyici senaryosu, Mark Boal ve  J.C. Chandor tarafından yazıldı. Filmin yönetmenliğini ise, Oyunun Sonu, Sona Doğru ve A Most Violent Year filmlerinin de yönetmenliğini yapmış o...

Başrollerinde Ben Affleck, Oscar Isaac ve Charlie Hunnam’ın yer aldığı aksiyon filminden yeni özel klip geldi.

13 Mart tarihinde, Netflix dijital platformu üzerinden seyircisiyle buluşacak olan Triple Frontier’ın sürükleyici senaryosu, Mark Boal ve  J.C. Chandor tarafınca yazıldı. Filmin yönetmenliğini ise, Oyunun Sonu, Sona Doğru ve A Most Violent Year filmlerinin de yönetmenliğini yapmış olan J.C. Chandor üstlendi.

Triple Frontier, dört eski özel kuvvet askerinin, maddi sıkıntıları sebebi ile cenup Amerikalı bir uyuşturucu baronundan 75 milyon dolar çalmaya karar vermesiyle başlayan vakalar zincirini mevzu alıyor. Her türlü detayyı düşünerek yapmış oldukları planları denetim çıkınca, bu riskli iş tam bir kaosa dönüşür.Triple Frontier’de  Batman v Superman: Adaletin Şafağı, Hesaplaşma, Büyük Kumar, Suicide Squad: Gerçek kötüler filmlerinden Ben Affleck; Van Gogh:Sonsuzluğun Kapısında, yıldız Wars: Son Jedi, X-Men: Apocalypse filmlerinden Oscar Isaac; Kral Arthur: Kılıç Efsanesi, kayıp Şehir Z, Yeşil Sokak Holiganları, Soğuk Dağ filmlerinden Charlie Hunnam; Narcos, Game of Thrones dizilerinden Pedro Pascal;  Truva, Tron Efsanesi, Eragon filmlerinden Garrett Hedlund ve Belko Deneyi, Pasifik Savaşı: İsyan filmlerinden Adria Arjona gibi adlar yer ediniyor. Filmin Netflix’te izleyici ile buluşmasına bir tek birkaç gün kala gelen yeni video, bekleyenlerini daha da heyecanlandırıyor.

Triple Frontier

  Etiket:
Yorum Alanı
izlenti.com'da bulunan dizi, film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, openload, rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden İzlenti.Com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
hd film izle - yabancı film izle - yabancı dizi izle