Shameless 9. Sezon 14. Bölüm – Sezon Finali Yayına saatler kala

Shameless 9. Sezon 14. Bölüm – Sezon Finali Yayına saatler kala

  Mart 9, 2019

  31 Okunma

Shameless 9. Sezon bitmek üzere ve beklentileriniz nedir ? Yeni fragman yayında ve 9. sezon 14. bölümün saatler sonra sizlerle.

Ölümden sonra başka bir hayat olması lazım çünkü bazıları çok iyi, yumuşak bulutlar gerçekten Frank Gallagher’i seviyor olmalı. Kendi halkına tehlikeli bir şekilde eziyet’e izin veriyor. Ve Hurricane Monica olarak yaşayan ya da ölü olan tek kişi olduğu gibi, çoğu kötü şöhretin Gallagher’ı hakkında umurunda olabilir… matematiğini siz yapın.  Böylece Gallagher klanı, onların inanılmaz inançsız servetlerinin yükselişini görmeye devam ediyor. Shameless 9. sezon‘u nasıl anlatabilirim ?! Oyuncular arasında Emmy Rossum ve Cameron Monaghan ile geçen yıl olabilir, ama yine de altı bölüm kaldı.

İzlemek için tıklayın

Shameless 9. Sezon 14. Bölüm

Yorum Alanı
izlenti.com'da bulunan dizi, film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, openload, rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden İzlenti.Com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
hd film izle - yabancı film izle - yabancı dizi izle